Speakeri Ediția II

19 Noiembrie 2020

10.00-12.00 Deschiderea oficială

Online

t andrei
Moderator
dragos paslaru 2
nicolae ionel Ciuca2
adrian oros 2 1
nelu tataru
saranga2
daniela lulache
viorel pana
Niculae Havrilet
sebastian burduja
radu hanga bun
victor grigorescu

14.00-15.30  Securitatea nationala si managementul crizei globale

stefan pruna bun
Moderator
lian somesan
gheorghe savu
adrian aldea 3
anca paliu dragu
aurel stanciu
valentin silivestru
dorin ivascu
adelina gafita
robert olariu
bogdan panait

16.00-17.30 Agricultura – asul din mâneca guvernelor naționale

laurentiu ciornei
Moderator
cristina moise 2
cezar ioan
horatiu buzgau
laurentiu ciornei
iulian filipoiu

20 Noiembrie 2020

Online prin platforma Zoom. Discuțiile vor fi transmise în direct și pe paginile de Facebook ale organizatorilor și partenerilor și pe canalul de Youtube al Grupului de Presă MediaUno.

Paneluri pe domeniile:

09.30- 11.30 Construcții, Infrastructură și Transporturi

cristina olariu 1
Moderator
dan costescu 1
zsolt Nagy
daniel fermache
Cristian Erbasu
florin dimitrescu
alexandra stoica 2
marius tudor
calin vilt2

Au mai confirmat participarea la discuții:

mihai niculescu 1
florin dragomir

12.00- 14.00 Produs în România 

mihaela coroiu 6
Moderator
stefan vuza 4
constantin danciu
adrian negrescu
Liviu wittner4
ovidiu gheorghe

14.30-17.30 Pilonii sistemului sanitar rezilient: Prevenție, reacție rapida și acces

elvira gheorghita
Moderator
fady chreih 2
Mirela Iordan
iulia ionescu
alexandru rafila
marius geanta
dr Morad Iancu
dr beatrice mahler
catalin radu
iulian trandafir
dr anca colita fb
dr alis grasu
emilian imbri
carmen orban

23 Noiembrie 2020

Online prin platforma Zoom. Discuțiile vor fi transmise în direct și pe paginile de Facebook ale organizatorilor și partenerilor și pe canalul de Youtube al Grupului de Presă MediaUno.

Paneluri pe domeniile:

10.00- 13.45 Energie

dumitru chisalita
Moderator
antonel tanase
radu hanga bun 1
corina popescu
cosmin ghita
michaal osladil 2
Ondrej Safar
adrian goicea
Silvia Vlasceanu
stefan gadola bun
teofil Muresan2
sorin elisei
daniel burlan
valentin silivestru 1
claudiu cretu
catalin stancu
dumitru chisalita 1
filip carlea
daniel pintilie
dan tudose 2
calin vilt2 1

Au mai confirmat participarea la discuții:

dumitru chirita
timur chis
Sorin ciutureanu
Petru ruset
oana stoicuta 2
marius persinaru
Giovanni Villabruna
cristian pepi

14.00- 17.00 Industrie, comerț și servicii – Revoluția tehnologica după COVID-19

bogdan panait
Moderator
emil pirjol
ioana petrescu
horia grigorescu
constantin vasilescu
alexandru cuza 3
nicoleta tandareanu
adrian staicu
rodin traicu 2
petruc ianc

24 Noiembrie 2020

Online prin platforma Zoom. Discuțiile vor fi transmise în direct și pe paginile de Facebook ale organizatorilor și partenerilor și pe canalul de Youtube al Grupului de Presă MediaUno.

10.00- 12.00 Educație și cultură: de la tradițional la online

mihaela pruna 3
Moderator
monica anisie 2
jean badea
marta rybicka
marian preda
sorin mihai campeanu
tudorel Toader
carmen croitoru
bogdan panait
elena musat 2
luiza Jipescu
madlen serban 2
valentin preda

12.30- 14.30 Turism: Reinventarea HoReCa – o nouă față a turismului după COVID-19

tudor oancea 2
Moderator
emil pirjol 1
alin burcea2
dumitru luca
constantin catalin radu
cosmin marinof
adrian voican2
dragos anastasiu
valeriu stefan claudiu
error: Continutul este protejat !!
Scroll to Top